رفتن به محتوای اصلی
علمی

پورتال همگام چیست؟

0 25 بازدید
پنجشنبه، 8 اسفند 1398

پورتال همگام جامع ترین پورتال ملی مدارس کشور است

پورتال همگام یکی از برنامه های کاربردی به ویژه در مدارس و ادارات آموزش و پرورش میباشد که به منظور آسان کردن فرایندهای آموزشی، هماهنگ سازی کلیه سامانه های مزتبط با آن، ارائه دروس دوره های تحصیلی به صورت الکترونیکی و تحقّق یافتن عدالت آموزشی میباشد این پورتال بیشتر با هدف دسترسی سریع کاربران با هر درجه از توانایی در زمینه اطلاع رسانی اخبار مدارس طراحی گردیده است.

والدین با استفاده از پورتال همگام میتوانند اطلاعاتی را در زمینه قوانین و بخش نامه هایی که از سمت وزارت آموزش و پروش اعلام میگردد مطّلع شوند همچنین برای سایر اخبار از جمله تعطیلی مدارس در روزهای زمستان و سایر مناسبت ها آگهی کسب نمایند.

*چگونه وارد سامانه و پورتال همگام شوید

شما میتوانید با بازشدن سایت بر روی گزینه ورود کلیک کنید که در این لحظه پنجره ای برای شما نشان داده میشود که حاوی فهرستی است که نیاز به پرکردن اطلاعات شما میباشد.

*راهنما ورود به سامانه همگام

در پورتال همگام کد ملی شما همان نام کاربری است که با ورود به آن اگر شما قصد ارتباط با یکی از عناوین سطح مدرسه از جمله: معلم، دانش آموز، مشاور و..را داشته باشید میتوانید با مراجعه به مدیر مدرسه از ایشان بخواهید که رمز عبور برای واردشدن به سامانه را در اختیار شما قرار دهد.

اگر شما از پرسنل اداره آموزش و پرورش هستید و میخواهید برای انجام یکسری کار وارد سامانه شوید کافیست به کارشناس فناوری استان خود مراجعه نمایید تا نقش مرتبط با کار شما در سامانه را تعیین و رمز عبور را به شما بدهد به یاد داشته باشید که اگر اطلاعات مربوط به فیش حقوقی خود را درسامانه fish.medu.ir میبینید دیگر نیاز به گرفتن رمز ورود جدید نیست و از طریق آن میتوانید مجدّد به سایت ورود پیدا کنید.

نکته: گاهی اوقات ممکن است شما هنگام ورود به سامانه با عباراتی چون مشخصات شما اشتباه میباشد روبه رو شوید که در این زمان میتوانید با مراجعه به کارشناس مربوطه طبق توضیحات بالا رمز عبور جدید دریافت نمایید.

#BBD0E0
»

برچسب‌ها علمی

افزودن دیدگاه جدید