رفتن به محتوای اصلی
سرگرمی

شکل صورت شما شخصیت‌تان را فاش می‌کند!

0 10 بازدید
سه شنبه، 17 دی 1398

آیا شکل صورت شما شخصیت تان را فاش می‌کند؟ اصلا خوشایند نیست این‌که تلاش کنید دیگران را بشناسید و نهایتا به این نتیجه برسید که اصلا آنها را دوست ندارید. خوشبختانه، راه‌های دیگری برای شناختن آدم‌ها وجود دارد، بدون این‌که زمان زیادی را صرف بودن و شناخت آنها بکنید.

یکی از این راه‌ها شکل صورت آدم‌ها است. از روی شکل صورت نه تنها می‌توانید به شناخت شخصیت آدم‌ها بپردازید، بلکه حتی می‌توانید، نگاه آنها را به زندگی درک‌کنید.

۱. صورت لوزی-شکل

Rhombus shaped face

 

اگر استخوان‌های گونه‌ی شما عریض‌ترین بخش صورت‌تان است، و پیشانی و چانه‌تان کم‌کم باریک می‌شود، یک صورت لوزی شکل دارید.

آدم‌هایی که صورت لوزی دارند به طور کلی منظم هستند و به جزییات توجه بسیار توجه می کنند. آنها مهارت‌های ارتباطی خوب و اعتماد به نفس بالایی دارند، و تحت کنترل موقعیت هستند. آنها همچنین می‌توانند نهایتا آدم‌هایی معتاد به کار باشند.

۲. صورت مثلثی شکل

Triangular face

اگر پیشانی‌تان عریض‌ترین بخش صورت‌ شماست و باقی صورت‌تان به آرامی به طرف چانه باریک می‌شود، شما دارای صورتی مثلثی شکل هستید.

به نظر می‌رسد آدم‌هایی که صورت مثلثی دارند، دارای روحی هنرمند و حساس هستند. اغلب بسیار خلاق بوده و احتمال موفقیت آنها در کارهایی که بر عهده می‌گیرند بسیار زیاد است. آنها همچنین یک شخصیت سلطه‌گر و هیجانی دارند.

۳. شکل صورت مستطیلی

Rectangular face shape

اگر پیشانی و خط چانه‌تان تقریبا یک اندازه دارند و صورت‌تان کشیده است، پس شکل صورت شما مستطیلی است.

اگر چنین صورتی دارید پس آدمی هستید که غالبا برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنید. همچنین ترجیح می‌دهید که یک زندگی فعال داشته باشید و بیکاری برایتان خسته کننده است. شما به لحاظ احساسی درون‌گرا بوده و تنها به عده‌ی کمی اجازه می‌دهید که شما را کشف کنند.

۴. صورت قلبی-شکل

Heart shaped face

اگر فک شما به سمت یک نقطه باریک می‌شود و (احتمالا) “خط موی سرتان در وسط پیشانی” پیش‌آمدگی دارد، پس شکل صورت شما قلبی است.

آدم‌هایی که صورت قلبی شکل دارند سرسخت و به لحاظ ذهنی بسیار قدرتمند می باشند. آنها همچنین از نعمت درون‌یافت و شهود نیز برخوردار هستند. آنها اغلب ذهن خلاقی دارند، اما در زمینه‌ی درون‌نگری چندان خوب نیستند.

۵. صورت بیضی-شکل

Oval shaped face

درازای صورت‌های بیضی بیش‌تر از پهنای‌شان است. خط فک آنها نیز باریک است.

آدم‌هایی که چنین صورتی دارند، ذاتا دلسوز و مهربان هستند. آنها اهل عمل هستند و برای رسیدن به اهداف‌شان بسیار با قائده و از روی و برنامه عمل میکنند.

۶. صورت مربع-شکل

Square shaped face

چنین صورت‌هایی پیشانی عریض و خط فک پهن دارند و چندان کشیده نیستند.

اگر صورت مربع شکل دارید، فردی شوخ بوده و می‌توانید ساعت‌ها دیگران (یا خودتان) را سرگرم نگه دارید. شما همچنین ذهنی تحلیل‌گر دارید و می‌توانید خودتان را به راحتی برای دیگران بیان کنید.

برچسب‌ها سرگرمی

افزودن دیدگاه جدید