رفتن به محتوای اصلی
 • علمی

  پورتال همگام چیست؟

  پنجشنبه، 8 اسفند 1398 0

  پورتال همگام یکی از برنامه های کاربردی به ویژه در مدارس و ادارات آموزش و پرورش میباشد که به منظور آسان کردن فرایندهای آموزشی، هماهنگ سازی کلیه سامانه های مرتبط با آن، ارائه دروس دوره های تحصیلی به صورت الکترونیکی و تحقّق یافتن عدالت آموزشی میباشد.

 • علمی

  جاه‌طلبی بزرگ انسان؛ ساخت شهر روی اقیانوس!

  سه شنبه، 17 دی 1398 0

  فرانسه کشوری است که تصمیم دارد تا سال 2025 شهرهایی را برای مشتریان روی اقیانوس آرام بسازد که در این مقاله ما قصد داریم شما را با پروژه بزرگ «لیلی پد» آشنا کنیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.بسیاری از معماران بر این تلاش بودند که با توجه به پاسخگو نبودن راه حل های معمولی برای حوزه شهری و همچنین مشکلات زیست محیطی طرحی را برای جلوگیری از این چالش ها ارائه دهند.

 • علمی

  بدن شما واقعا هر ۷ سال یک بار نو می‌شود؟

  سه شنبه، 17 دی 1398 0

  تصور کنار گذاشتن یک نسخه قدیمی از خود بعد از7 سال و تبدیل به یک انسان نو شدن امکان پذیر نخواهد بود و جز افسانه چیز دیگری نیست حال این مقاله فرایند تولید یک سلول و جایگزین شدن آن با سلول جدید همچنین مدت زمان عمر آن را بیان خواهد کرد.

 • علمی

  با لباس فضانوردی تازه ناسا آشنا شوید

  سه شنبه، 17 دی 1398 0

  لباس جدید ناسا با اسم جدید آسترو طراحی گردیده است که این قابلیت را دارد به کُراتی همچون مریخ و ماه برود، این ابتکار نو در 150اُمین سالگرد جشن ماموریت آپولو 11توسط کمپانی آن یعنیILC Dover و Collins Aerospaceمعرفی گردید.

 • علمی

  ۹ بیماری تازه که بر اثر اعتیاد به تکنولوژی پدید آمده اند

  سه شنبه، 17 دی 1398 0

  تمام کسانی که بطور روزمره با تکنولوژی از جمله موبایل، رایانه ها و...سروکار دارند به احتمال زیاد خیلی از آنها دچار بیماری هایی خواهند شد که از گذشته تا کنون بخاطر پیشرفت فناوری به وجود آمده اند زیرا مغز انسان ها به طور خودکار در 24 ساعت فعالیت های شما را انجام میدهد

Subscribe to علمی